Milka Pastanesi Bafra

Hakkımızda

Milka Pastanesi Bafra

Pastane ve kafeterya olarak hizmet vermeye devam eden Milka Pastanesi, bu değişimi sadece isminde değil, ürünlerinin kalitesinden hizmet anlayışına kadar her yapı taşında hissetmiş ve tamamen farklı bir anlayışa kavuşmuştur.

1995 yılından bugüne hedeflerimiz hizmet kalitesi başta olmak üzere müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak her türlü yeniliktir.

Satışını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamen kendi imalathanemizde üretiliyor olması kalite ve denetimi istenilecek ölçülere getirmiştir. Müşterilerimizin isteklerine özel üretimlerde en kısa zamanda ve istenilen şekilde uygun fiyata ürünleri sunuş yeteneğini de elimize almış bulunmaktayız. Toptan ve perakende satışlarında sunduğu kaliteli ürün ve hizmetin karşılığını Bafra' da çalıştığı müşteri ve firma kapasitesi çok açık göstermektedir.

Doğum günü, nişan, nikah, ve her türlü organizasyonda tatlı, pasta ve diğer ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde hizmet veren Milka Pasta & Cafe müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmaktadır ve bu anlayış Milka Pasta & Cafe var olduğu müddetce bu şekilde devam edecektir. Ürünlerinin her zaman değişken olduğunu ve her zaman yenilikçi imalat anlayışı ile çalışan tatlı, ustalarının her ürün için farklı bir tasarım anlayışı olduğunu göreceksiniz. İlklerin Pastanesi olan Milka Pasta & Cafeye gelin hayatınızdaki ilkler başlasın.

Hakkımızda